Історія

Липецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат - навчальний заклад системи загальної середньої освіти, який здійснює трудову, професійно - технічну підготовку учнів загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню і забезпечує задоволення освітніх запитів з профільного і професійно – технічного навчання, чим забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професії і кваліфікації відповідно до її інтересів, здібностей, наявних умов.

Початок роботи Липецького МНВК датується 1984 роком, коли на засіданні виконавчого комітету Харківської районної ради народних депутатів було вирішено на базі приміщень бувшого дитячого садку створити навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів шкіл.

За період існування закладу його очолювало 5 директорів.

В різні періоди, в залежності від запитів та побажань учнів, батьків, відповідно до попиту на ринку праці в закладі проводилась підготовка кваліфікованих працівників за різними професіями, а саме:

• Трактористи;

• Водії;

• Вихователі;

• Секретар - друкарка;

• Оператори машинного доїння;

• Секретарі - керівника;

• Конторський службовець (бухгалтерія);

• Швачка

За період існування Липецького МНВК заклад закінчило близько 6000 учнів.

На даний момент в Липецькому МНВК здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з професій:

• Водій автотранспортних засобів категорії С

• Оператор комп’ютерного набору

• Швачка, Кравець.

В планах закладу на майбутнє відкриття нових професії:

• Помічник вихователя дошкільного навчального закладу